• Slider
  • Slider
  • Slider

Tınaztepe Güzellik Salonu

Tınaztepe Güzellik ve Estetik Merkezi, en gelişmiş uygulamalar ve profesyonel yöntemlerle, cildinizi doğduğunuzdaki pürüzsüz ve canlı haline olabildiğince yaklaştırıp, doğal yaşlılığın getirdiği etkenleri geciktirerek sağlıklı ve genç bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

“Cildiniz en değerli giysiniz.”

Güzellik ve Estetik Merkezi’nde saç ekimi, lazer epilasyon, fraksiyonel lazer, selülit tedavisi, dermaterapi, kimyasal peeling, estetik lazer uygulamaları gibi işlemler çok yüksek kalitede ve akademik ortamda plastik cerrahi ve dermatoloji hekimlerimiz tarafından hizmet olarak verilmektedir.

Damarsal Lezyonlar

Yüzde ve bacaklarda bulunan kılcal damar genişlemeleri lazer tedavisiyle ortadan kaldırılmaktadır.

Botox (Botulunim Toxin)

Yüz bölgesindeki mimiğe bağlı kırışıklarda, boyundaki kırışıklarda, aşırı derecedeki koltuk altı, el ve ayak terlemelerinde uygulanır.

Kimyasal Peeling

Kimyasal ajanları kullanarak, cildin daha taze görünmesini sağlayarak, ince kırışıklıkların, çillerin, güneş lekelerinin, bazı akne tiplerinin, hafifletilmesinde kullanılır. Merkezimizde, TCA, salisilik asit ve glikolik asit gibi her tür cilt problemine yönelik ayrı ayrı etki gösteren kimyasal peeling uygulamaları yapılmaktadır.

Fraksiyonel Lazer

Rejuvenasyon, vasküler lezyonlar, derin vasküler lezyonlar, yüz kırışıklıklarının giderilmesi için kullanılır. Fraksiyonel lazer teknolojisi cilt gençleştirme yanında leke tedavisi, sivilce izlerinin düzeltilmesi ve ciltteki iyi huylu kitlelerin alınması amacıyla da kullanılabilir. Yaşlılık lezyonlarının tedavisi lazer ile yapılabilmektedir.

Dolgu (Hyaluronic Acid)

Basit bir işlemle yüzdeki derin kırışıklıkları hafifletmek ve dudaklarınıza doğal bir dolgunluk için idealdir.

Işık Dolgusu

Cildin diriliğini kazandıran, cildin su tutma kapasitesini ve kolejen üretimini arttıran ışık dolgusu gibi uygulamalar da yapılabilmektedir.

Dermaterapi

Saç dökülmesi, akne skarı, cilt gençleştirme ve lekelenme problemlerinde tedavi olarak kullanılmaktadır.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon uygulaması için, geliştirilmiş en yeni cihazların farklı dalga boylarını kullanarak, tüm cilt renklerine ve kıl yapılarına göre çözümler üretiyoruz. Epilasyon için salonumuzda halk arasında ütüleme lazer denilen diot lazer teknolojisi kullanılmaktadır. Merkezimiz ’de kullanılan cihazın iki farklı dalga boyuna sahip olma özelliği ile tedaviye dirençli olan yüz bölgesinde başarı şansını arttırmaktadır.

Selülit Tedavisi

Ciltte ortaya çıkan portakal kabuğu görünümüne “selülit” denilmektedir. Selülit tedavisi akustik dalga tedavisi ile yapılmaktadır. Akustik dalga terapisi ağrı oluşturmaz. Her mevsimde kullanılabilen bir cihazdır ve kişinin günlük yaşamını etkilemez. Akustik şok dalgaların enerjisini kaybetmeden hedef dokulara ulaşabilmesi için, uygulama yapılacak olan önce jel uygulanır. Ortalama her selülit tedavisi yaklaşık 30 dakika sürer ve bu süre kişiden kişiye değişebilir. Haftada 2 kez olmak üzere 8-10 seans uygulanır. Uygulamanın hemen sonrasında 2-3 litre sıvı tüketilmesi önerilir.

 

Bilgi ve randevu için 0 (232) 454 14 84 no’yu arayabilirsiniz.